D2
Ondersteuning
Functie | Naam |
---|---|
Manager | Lisette Kooijmans |
Trainer | Robert van Lemel |
Aanvoerder | Hilde Olivier |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
Barneveld D3 | Barneveld D2-O | 10:30 |
Schaerweijde D6 | Soest D2 | 10:30 |
Zeewolde D2-O | Mezen D2-O | 10:45 |
Voordaan D12 | Leusden D4 | 12:45 |
Amersfoort D4 | UNO D8 | 12:45 |
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | UNO D8 | 15 | 40 | 13 | 1 | 1 | 76 | 12 | 0 |
2 | Schaerweijde D6 | 15 | 35 | 11 | 2 | 2 | 53 | 16 | 0 |
3 | Barneveld D2-O | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 75 | 22 | 0 |
4 | Amersfoort D4 | 16 | 25 | 7 | 4 | 5 | 34 | 33 | 0 |
5 | Mezen D2-O | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 25 | 29 | 0 |
6 | Barneveld D3 | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 30 | 37 | 0 |
7 | Zeewolde D2-O | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 26 | 40 | 0 |
8 | Soest D2 | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 23 | 29 | 0 |
9 | Leusden D4 | 15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 19 | 39 | 0 |
10 | Voordaan D12 | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 20 | 67 | 0 |
11 | Kampong D21 | 16 | 6 | 1 | 3 | 12 | 19 | 76 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
12 mei | M.H.C. Barneveld D3 | 10:30 | uit |
26 mei | Hockey Club Zeewolde D2-O | 12:30 | thuis - Veld 2 René Verweij veld |
2 jun | MHC Soest D2 | 12:30 | thuis - Veld 2 René Verweij veld |
9 jun | Hockeyclub UNO D8 | 10:45 | uit |
16 jun | MHC Leusden D4 | 12:30 | thuis - Veld 2 René Verweij veld |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Barneveld D2-O | Kampong D21 | (13-1)final |
Barneveld D3 | Mezen D2-O | (1-0)final |
Soest D2 | Leusden D4 | (1-1)final |
Amersfoort D4 | Voordaan D12 | (5-0)final |
UNO D8 | Zeewolde D2-O | (2-1)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Leusden D4 | UNO D8 | (1-7)final |
Mezen D2-O | Barneveld D2-O | (0-7)final |
Voordaan D12 | Schaerweijde D6 | (2-5)final |
Kampong D21 | Soest D2 | (1-1)final |
Zeewolde D2-O | Amersfoort D4 | (3-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Leusden D4 | Zeewolde D2-O | (1-3)final |
Barneveld D3 | Voordaan D12 | (2-0)final |
Schaerweijde D6 | Amersfoort D4 | (1-1)final |
Soest D2 | Mezen D2-O | (2-2)final |
UNO D8 | Kampong D21 | (10-0)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Zeewolde D2-O | Schaerweijde D6 | (1-4)final |
Mezen D2-O | UNO D8 | (2-2)scheduled |
Voordaan D12 | Barneveld D2-O | (1-9)final |
Amersfoort D4 | Barneveld D3 | (5-4)final |
Kampong D21 | Leusden D4 | (1-5)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Barneveld D2-O | Amersfoort D4 | (3-3)final |
Barneveld D3 | Schaerweijde D6 | (1-3)scheduled |
Leusden D4 | Mezen D2-O | (0-3)final |
Soest D2 | Voordaan D12 | (3-2)final |
Kampong D21 | Zeewolde D2-O | (2-3)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Mezen D2-O | Kampong D21 | (3-0)final |
Voordaan D12 | UNO D8 | (0-8)scheduled |
Amersfoort D4 | Soest D2 | (0-3)final |
Zeewolde D2-O | Barneveld D3 | (1-4)final |
Schaerweijde D6 | Barneveld D2-O | (3-1)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Barneveld D2-O | Barneveld D3 | (8-0)scheduled |
Mezen D2-O | Zeewolde D2-O | (1-1)final |
Leusden D4 | Voordaan D12 | (1-3)final |
Soest D2 | Schaerweijde D6 | (0-2)final |
UNO D8 | Amersfoort D4 | (5-1)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Barneveld D3 | Soest D2 | (3-1)final |
Zeewolde D2-O | Barneveld D2-O | (1-3)final |
Voordaan D12 | Kampong D21 | (2-1)final |
Schaerweijde D6 | UNO D8 | (0-3)final |
Amersfoort D4 | Leusden D4 | (0-0)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Mezen D2-O | Voordaan D12 | (1-0)final |
Leusden D4 | Schaerweijde D6 | (2-2)final |
UNO D8 | Barneveld D3 | (3-1)scheduled |
Soest D2 | Barneveld D2-O | (5-4)final |
Kampong D21 | Amersfoort D4 | (1-5)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Barneveld D3 | Leusden D4 | (4-1)final |
Barneveld D2-O | UNO D8 | (3-1)scheduled |
Soest D2 | Zeewolde D2-O | (0-2)final |
Amersfoort D4 | Mezen D2-O | (1-0)final |
Schaerweijde D6 | Kampong D21 | (7-1)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Mezen D2-O | Schaerweijde D6 | (1-4)final |
Kampong D21 | Barneveld D3 | (2-2)final |
UNO D8 | Soest D2 | (5-1)final |
Leusden D4 | Barneveld D2-O | (1-5)final |
Zeewolde D2-O | Voordaan D12 | (3-2)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Voordaan D12 | Amersfoort D4 | (2-2)final |
Leusden D4 | Soest D2 | (1-0)scheduled |
Kampong D21 | Barneveld D2-O | (1-6)final |
Zeewolde D2-O | UNO D8 | (0-5)final |
Mezen D2-O | Barneveld D3 | (2-1)scheduled |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Barneveld D2-O | Mezen D2-O | (1-2)final |
Amersfoort D4 | Zeewolde D2-O | (3-2)final |
Soest D2 | Kampong D21 | (4-1)final |
Schaerweijde D6 | Voordaan D12 | (7-0)final |
UNO D8 | Leusden D4 | (5-0)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Mezen D2-O | Soest D2 | (3-0)final |
Zeewolde D2-O | Leusden D4 | (2-1)final |
Voordaan D12 | Barneveld D3 | (3-4)final |
Amersfoort D4 | Schaerweijde D6 | (0-4)final |
Kampong D21 | UNO D8 | (0-7)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Barneveld D2-O | Voordaan D12 | (8-0)final |
Barneveld D3 | Amersfoort D4 | (2-3)final |
Leusden D4 | Kampong D21 | (2-2)final |
UNO D8 | Mezen D2-O | (6-1)final |
Schaerweijde D6 | Zeewolde D2-O | (6-0)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Mezen D2-O | Leusden D4 | (1-2)final |
Voordaan D12 | Soest D2 | (2-1)final |
Zeewolde D2-O | Kampong D21 | (3-4)final |
Schaerweijde D6 | Barneveld D3 | (5-1)final |
Amersfoort D4 | Barneveld D2-O | (3-2)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
UNO D8 | Voordaan D12 | (7-1)final |
Barneveld D3 | Zeewolde D2-O | (0-0)final |
Barneveld D2-O | Schaerweijde D6 | (2-0)final |
Kampong D21 | Mezen D2-O | (1-3)final |
Soest D2 | Amersfoort D4 | (1-0)final |