Programma

Agenda

za 01/12  Start Zaalhockey c
do 13/12  Algemene ledenvergad
do 23/5  Bedrijfshockeytoerno
za 15/6  Slotdag Jongste Jeug
  hele agenda
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

17 november | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB2   thuis  Loenense MHC JB3   15:30  16:00  Veld 2   26293    
Fluiten: Sam van Staveren en Jacco Snapper
JC1   thuis  Larensche Mixed Hockey Club JC5   10:45  11:15  Veld 1   3850    
Fluiten: Danique Rijken en Annet van den Hengel
JD1   thuis  Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD3   12:00  13:00  Veld 1   22436    
Fluiten: Koen Buckens en Corne de Goede
MA2   thuis  Hockey Club Naarden MA8   16:00  16:30  Veld 1   27217    
Fluiten: Marloes de Roller en Charmaine van Enk
MB2   thuis  HC Leerdam MB1   14:15  14:45  Veld 1   24809    
Fluiten: Damion Renes en Fleur Heller
MC1   thuis  Hockeyclub Amersfoort MC4   09:00  09:30  Veld 1   6479    
Fluiten: Charlotte Fleddérus en Sanne van den Brink
MC3   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC5   11:00  11:30  Veld 2   7061    
Fluiten: Maureen Jongetjes en Femke Manten
MD2   thuis  VMHC Spitsbergen MD3   12:45  13:15  Veld 2   21319    
Fluiten: Lisette Kooijmans en Amber de Greef
JA1   uit  Gooische Hockey Club JA4 35  14:25  16:00    route   28247    
Let op: Uittenue mee!   
JB1   uit  MHC Fletiomare JB3 40  16:35  17:45    route   26306    
MA1   uit  SV Kampong Hockey MA3 30  16:15  17:45    route   27223    
MB1   uit  Schaerweijde MB3 20  14:40  16:00    route   24794    
MC2   uit  MMHC Voordaan MC5 40  13:20  14:30    route   6743    
MD1   uit  Nijkerk MD2 20  09:10  10:00    route   21364    


17 november | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J3F1   thuis  !Reservering     10:00  Veld 2       
M8E1   thuis  Hockey Club Naarden M8E3   09:30  10:00  Veld 3   16228    
M6E1   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty ME3   09:30  10:00  Veld 2   16463    
M6E2   thuis  Doornse Hockey Club ME2   09:30  10:00  Veld 2   17606    
J8E1   uit  Hockey Club Houten J8E3 35  07:40  08:45    route   15175    
   KNHB: Veld 2CD  
J6E1   uit  Hockeyclub SCHC JE5 35  08:55  10:00    route   15574    
M3F1   uit  HC Kromme Rijn MF3 30  08:00  09:00    route   17359    
   KNHB: Deel A  


17 november | G-Hockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
G1   thuis  Hockeyclub Amersfoort G1     10:30  Veld 3   11598    
Fluiten: Bart van Duinkerken