Programma

Agenda

wo 15/5  Schoolhockeytoernooi
do 23/5  Bedrijfshockeytoerno
za 15/6  Slotdag Jongste Jeug
do 20/6  Algemene ledenvergad
za 22/6  Jan van Scharrelei D
  hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

20 januari | Zaalhockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
Zaal JC1   thuis  MHC Woerden JC2   14:30  15:00  Oosterbos   43801    
Fluiten: Bart Koeslag en Marijn Dekker
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal JC1   thuis  MHC Fletiomare JC5   15:50  16:20  Oosterbos   43800    
Fluiten: Marijn Dekker en Bart Koeslag
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal JD1   thuis  Gooische Hockey Club JD8   10:30  11:00  Oosterbos   38192    
Fluiten: Rosa Bomers en Larissa Konstapel
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal D1   thuis  VMHC Spitsbergen D1   12:40  13:40  Horst, De   36415    
Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: 1
Zaal MB1   thuis  SV Kampong Hockey MB5   11:50  12:40  Valleihal, De   32919    
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
Zaal MC3   thuis  M.H.C. Hoevelaken MC3   12:30  13:00  Oosterbos   35158    
Fluiten: Denise Versteeg en Yara van Veluw
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal MC3   thuis  H.C. Eemvallei MC8   13:50  14:20  Oosterbos   35386    
Fluiten: Denise Versteeg en Yara van Veluw
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal MD2   thuis  H.C. Eemvallei MD7   13:10  13:40  Almere Haven   34243    
Almere Haven
Parkwerf 138
1354EB ALMERE
hal: veld 1
Zaal M8E1   thuis  Hilversum M8E3   09:50  10:20  Oosterbos   31025    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal M8E1   thuis  Hockeyclub SCHC M8E6   08:30  09:00  Oosterbos   31076    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal JD1   uit  H.C. Eemvallei JD4   11:50  12:20  Oosterbos   37924    
Fluiten: Rosa Bomers en Larissa Konstapel
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
Zaal D1   uit  Hockey Club Zeewolde D1   12:00  13:00  Horst, De   36644    
Let op: Uittenue mee!   
Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: 1
Zaal MB1   uit  VMHC Spitsbergen MB2   11:10  12:00  Valleihal, De   33157    
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
Zaal MC2   uit  Doornse Hockey Club MC3   12:55  13:40  Breehoek, Kulturhus De   34208    
Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1
Zaal MC2   uit  Holestick MC2   13:35  14:20  Breehoek, Kulturhus De   34488    
Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1
Zaal MD2   uit  Almeerse HC MD5   12:30  13:00  Almere Haven   34638    
Almere Haven
Parkwerf 138
1354EB ALMERE
hal: veld 1