Programma

Agenda

ma 03/2  Ouderavond B-jeugd
wo 12/2  Bijeenkomst Technisc
za 04/4  Bingo avond dames 2
za 20/6  Slotdag Jongste Jeug
za 27/6  JVS Toernooi
  hele agenda
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

2 februari | Zaalhockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
Zaal JA1   thuis  Schaerweijde JA3   12:30  13:40  Helsdingen, Sportcentrum   25486    
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
Zaal JB1    thuis  Hockeyclub De Haaskamp JB1   17:50  18:20  Oosterbos   24157    
Fluiten: Sem Stuivenberg en Luke van Leijenhorst
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal JB1    thuis  MHC Soest JB2   16:30  17:00  Oosterbos   23985    
Fluiten: Luke van Leijenhorst en Sem Stuivenberg
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal JC1   thuis  Hockey Club Naarden JC5   14:30  15:00  Oosterbos   28533    
Fluiten: Tristen van Leijenhorst en Mathijs Hille
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal JD1   thuis  Schaerweijde JD5   12:30  13:00  Oosterbos   28596    
Fluiten: Heidi Rijken en Femke van Rooijen
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal JD1   thuis  MHC Woerden JD3   13:50  14:20  Oosterbos   28766    
Fluiten: Heidi Rijken en Femke van Rooijen
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal D1   thuis  Loenense MHC D1   18:30  19:00  Oosterbos   24678    
Fluiten: Robert van Lemel en Guus Baggerman van Houweninge
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal D1   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1   19:50  20:20  Oosterbos   24848    
Fluiten: Robert van Lemel en Guus Baggerman van Houweninge
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal DJ1   thuis  Dorsteti DJ1   15:50  16:20  Marienhoeve   28220    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 2
Zaal MA2   thuis  MHCN MA4   17:10  17:40  Engh, Optisport Sportboulevard D   27259    
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
Zaal MC2   thuis  Holestick MC2   13:10  13:40  Vestingh Dome   32808    
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: veld 1
Zaal MD1   thuis  HMHC MD6   08:30  09:00  Oosterbos   28672    
Fluiten: Christa van Rooijen en Sanne van den Brink
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MD1   thuis  HC Kromme Rijn MD5   09:50  10:20  Oosterbos   28841    
Fluiten: Christa van Rooijen en Sanne van den Brink
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MD2   thuis  Almeerse HC MD6   11:50  12:20  Oosterbos   24217    
Fluiten: Hester Rietberg en Joèlle Top
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MD2   thuis  't Spandersbosch MD6   10:30  11:00  Oosterbos   24045    
Fluiten: Hester Rietberg en Joèlle Top
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal JA1   uit  MHC Vianen JA1   11:50  13:00  Helsdingen, Sportcentrum   25824    
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
Zaal JC1   uit  Doornse Hockey Club JC2   15:50  16:20  Oosterbos   28360    
Fluiten: Tristen van Leijenhorst en Mathijs Hille
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal DJ1   uit  SV Phoenix DJ3   15:10  15:40  Marienhoeve   28048    
Let op: Uittenue mee!   
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 2
Zaal MA2   uit  MHC Soest MA4   16:30  17:00  Engh, Optisport Sportboulevard D   27423    
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
Zaal MC1   uit  HC IJsseloever MC33C   17:10  17:40  SCHC Blaashal   26609    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal MC1   uit  Hockeyclub SCHC MC3   16:30  17:00  SCHC Blaashal   26970    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
Zaal MC2   uit  Hockey Club Naarden MC7   12:30  13:00  Vestingh Dome   32829    
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: veld 1