header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 10-5-2021 t/m 11-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Daphne Bal
Sarah van Drie
V2 - A
17:00 - 18:00 J8E1 Anne Kruit
Romy Top
V2 - D
17:00 - 18:00 M6E1 Maaike van Fraeijenhove V2 - B
17:00 - 18:00 M8E1 Mieke Harthoorn
Vera Sikken
V2 - C
18:00 - 19:30 MC1 Floor Jansen
Heidi Rijken
V3 - AB
18:15 - 19:45 JC1 Hein van der Weide V1 - CD
18:15 - 19:45 MB2 Britt van den Bos
Robert van Lemel
V1 - AB
18:15 - 19:45 MD1 Maud van der Horst V2 - AB
18:15 - 19:45 MD2 Maaike van Fraeijenhove V2 - CD
19:45 - 21:15 JA1 Robert van Lemel V1 - AB
19:45 - 21:15 JB1 V3 - AB
19:45 - 21:15 MA1 Bjorn Versteeg
V1 - CD
20:00 - 21:30 T1MIX Gerlinde van den Berg V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JD1 Danique Rijken V1 - AB
19:30 - 21:00 H1 Robert van Lemel V1 - CD
20:00 - 21:30 D2 V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 F-trainigsgroep V2 - C
16:30 - 17:30 J6E1 Anne Kruit
Romy Top
V2 - D
16:30 - 17:30 JF1-mix Brecht Fleddérus
Veerle Westerbeke
V2 - C
16:30 - 17:30 M6E1 Anton Erkens V3 - AB
16:45 - 19:30 Keepers Jeugd & Senioren Trainingsgroep V1 - A
17:30 - 18:30 J8E1 Björn Tuinhof
Tom van der Linden
V2 - C
17:30 - 18:30 M8E1 Anton Erkens V3 - AB
17:45 - 19:15 MD2 Maud van der Horst V2 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Danique Rijken V3 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Jochem Kempen V1 - CD
18:30 - 20:00 MD1 Arno Bruijnes V2 - CD
19:30 - 21:00 D1 V1 - CD
19:30 - 21:00 D3 Daniël de Man V3 - AB
19:30 - 21:00 DJ1 V2 - AB
19:45 - 21:15 H2 V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:45 JA1 Leon de Ridder V2 - AB
18:15 - 19:45 JB1 Wouter Jansen V1 - CD
18:15 - 19:45 JD1 Guus Baggerman van Houweninge V2 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Robert van Lemel V3 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Arno Bruijnes
Britt van den Bos
V1 - AB
19:15 - 20:45 MA1 Bjorn Versteeg V3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:45 MB1 Jochem Kempen V2 - AB
20:00 - 21:30 D1 V1 - A
20:00 - 21:30 D2 V1 - B
20:00 - 21:30 D3 V1 - C
20:00 - 21:30 H1 V1 - D
20:00 - 21:30 H2 V2 - A
20:00 - 21:30 JA1 V2 - B
20:00 - 21:30 MA1 V2 - C
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:30 G-Hockey Aafke Pool
Annelies Dormans
Guus Baggerman van Houweninge
Jiske Pool
Joèlle Top
V3